آخرین مقالات پزشکی و سلامت

کدام بیماری های دهان و دندان نادیده گرفته می شوند؟

احساس درد بعد از خوردن چیز شیرین یا ترش نشان دهنده پوسیدگی دندان است. مراقبت از دندان ها…

راه های مبارزه با سرماخوردگی

نوشیدن آب فراوان یکی از راههای بهبود سرماخوردگی است برایتان اتفاق افتاده است که آماده شده اید تا…

تورهای نوروز 97 با دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی سفر نامه

تورهای نوروز 97 با دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی سفر نامه

تورهای نوروز 97 برزیل و آرژانتین 

تور برزیل و آرژانتین در مرز Iguassu Falls ، با یک منظره زیبا در امتداد ساحل شرقی جنوب امریکا قرار گرفته اند. فرهنگ برزیل به شدت تحت تاثیر ریتم و سبک آفریقایی قرار گرفته است، در حالی که میراث اروپایی در آرژانتین به چشم می خورد. برزیل با سواحل گرمسیری پر شده و پر از جنگل های سرسبز و تالاب است،

در حالی که آرژانتین همه چیز را از دشت های شمال غربی خشک، جنگل های نیمه گرمسیری و استپ پاتگونونی دارد. تورهای آرژانتین و برزیل فرصت های بی پایان را برای طعم تنوع جغرافیایی و فرهنگی آمریکای جنوبی برای گردشگران در تور نوروز 97 فراهم می کنند.

تورهای نوروز 97 مکزیک

در تورهای نوروز 97 تور مکزیک و کوبا کشف فرهنگ و مناظر این کشورهای شگفت انگیز و کشف تاریخ و فرهنگ مایا در ویرانه های باورنکردنی چیچن ایتزا و بازدید از مراسم سنتی در سن کریستوبال دلاس کاساس  مکزیک بسیار جذاب است. لذت بردن از جشن غذای خوشمزه محلی ، با فرصتی برای یادگیری برخی از مهارت های آشپزی بسیار دیدنی است.

از معماری استعماری پر زرق و برق شهر هاوانا کوبا، باغ های کوهستانی سارووا مکزیک لذت ببرید و از محیط بی نظیر ترینیداد کوبا غافل نشوید.

بهترین تجربه تاریخ غنی مکزیک و ویرانه های دیدنی و جذاب تاریخی ، سنت ها و ریتم های کوبا در این سفر بسیار بی نظیر است. پس از رفتن به مکزیک، ویرانه باستانی پالنکه و پس از آن ویرانه های مایان و شیکن ایتزا در شبه جزیره یوکاتان لذت ببرید. سفر خود را در شهری باستانی Tulum پایان دهید.

ارسال دیدگاه