دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرنامه

چکیده مقاله

دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرنامه

دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرنامه

تورهای نوروز 97 استرالیا

در این قاره باستانی و دیدنی، شما می توانید در میان این زندگی دریایی خیره کننده بزرگترین مرجان های دریایی را ببینید قدیمی ترین جنگل های بارانی را  و سنگ های مقدس را کشف کنید.

استرالیا جایی برای از دست دادن نیست: این مکان برای پیدا کردن خود در میان برخی از مناظر نفس گیر روی زمین است. استرالیا از ششمین و بزرگترین سرزمین های جهان است.

۶ ایالت و ۲ سرزمین در این قاره وجود دارد که همه آنها جاذبه و مناظر متنوعی را برای جلب بازدیدکنندگان تور استرالیا ارائه می دهند.

حوض های مختلف – جنگل های بارانی گرمسیری، بیابان قرمز، صخره های مرجانی، کوه های از برف پوشیده شده، تالاب، ویلیاند، پارک های ملی، بوشهلند و خیلی بیشتر  در این مکان رویایی وجود دارد.

حیات وحش و حیوانات بومی مانند کنگورو، کوآلا، والابی، ومبت و شیطان تسمانیا و کوکابوررا و پرندگان Emu در استرالیا میتوانید ببینید.

در دسترس بودن فعالیت های ورزشی متعددی از جمله گشت و گذار، غواصی و snorkeling برخی از بهترین شراب های جهان در اینجا یافت می شود.

تور نوروز 97 توهای ژاپن و کره

با تور ترکیبی ژاپن و کره، شما فرصت دیدن این دو کشور همسایه با فرهنگ های متمایز، اما شگفت انگیز را دارید.

اگر میخواهیدبه شمال آسیا سفر کنید ژاپن مقصد نهایی است. ژاپن مدتهاست که به عنوان یکی از جالب ترین مقصد های جهان شناخته شده است. تورهای هیجان انگیز به شهرهای ژاپنی مانند توکیو، اوزاکا، کیوتو، نارا، هیروشیما و پارک ملی هانکون در سایه کوه فوجی را حتما تجربه کنید.

شما می توانید قبل یا بعد از سفر خود به کره شمالی به توکیو یا اوزاکا از پکن یا سئول بروید. شما همچنین می توانید با کشتی از Donghae (کره جنوبی) به Sakaiminato (ژاپن) بروید.

شما با دسترسی منحصر به فرد به باغ ها، معابد، زیارتگاه ها، قلعه ها، موزه ها و مغازه های تخصصی، یک تجربه متفاوتی خواهید داشت و شانس دیدن این مقصد توریستی محبوب را برای خود فراهم خواهید کرد.

تورهای تور آفريقاي جنوبي نوروز 97 را با خدمات بدون واسطه دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی سفر نامه تجربه کنید و یک خاطره به یادماندنی خلق کنید

ارسال دیدگاه

آخرین مقالات پزشکی و سلامت

کدام بیماری های دهان و دندان نادیده گرفته می شوند؟

احساس درد بعد از خوردن چیز شیرین یا ترش نشان دهنده پوسیدگی دندان است. مراقبت از دندان ها…

راه های مبارزه با سرماخوردگی

نوشیدن آب فراوان یکی از راههای بهبود سرماخوردگی است برایتان اتفاق افتاده است که آماده شده اید تا…